Září 2014

pozor změna

14. září 2014 v 19:02 | D.
Zdravim.Davam na vedomi,ze v nedeli 21.9. ranni kytarovka nebude.V ramci festivalu Pod vezi bude msi na 10.30 doprovazet namichane hudebni seskupeni ze Zlina,Otrokovic a okoli (Radek,Radka,Monca,Wendy a dalsi). Tak si je muzete prijit poslechnout.

večery chval ?

10. září 2014 v 19:30 | D.
Ahojte.
Všechny po delší době zdravím.
Chtěla bych se zeptat, zda nás podpoříte nebo ne, když bychom se s Magdou vložily do organizace večerů chval jednou za čas (návrh 1x3 měsíce) místo obvyklé klasické prvopáteční adorace. Jedním z našich cílů je "zatraktivnit" a trochu jinak pojmout adoraci, která by se tím mohla stát /jak doufáme/ přitažlivější pro mladé ... samozřejmě nejenom. Prostě pro všechny.
Pokud do toho půjdeme, budeme potřebovat zpěváky a taky i nějaký ten nástroj, kytary jsou samozřejmě základ.
Kdo zná večery chval ze Zlína, tak nečekejte stejnou kvalitku, protože na to nemáme :-) - oni se schází na zkouškách, které jsou určeny vyloženě pro večery chval a na to u nás nemáme lidi ani kapacitu. U nás zvládnem tak max 1 zkoušku :-)
A taky je v Otrokovicích zaběhnuto, že veškeré zpěvy leží jen na bedrech holek. Takže pozor - pánové, víme, že zpívat umíte (slyšelli jsme vás na táboře) a tak doufáme, že tento zaběhnutý mýtus naboříte a zapojíte se i vy.
Ještě to s Magdou musíme promyslet, ale jasné je jedno - že bez vás nebude nic. Tak uvidíme, jak to dopadne ;-)
První pokus by mohl proběhnout v pátek 7.listopadu.

PS:kdyby měl někdo zkušenost s programem Opensong, ze kterého se pouštějí texty na plátno, dejte mi vědět. Jinak se to budu muset naučit :-)

Kytarovka 7.9. - 10.30 h

5. září 2014 v 17:38 | M. |  Nedělní kytarovky
Zdravím všechny příznivce kytarových mší! A srdečně zvu na první kytarovku v tomto školním roce a to již tuto neděli 7.9. na 10.30 h. Při této mši sv. budou také křtiny Verunky Valouchové. Zkouška bude jako obvykle v 9 hodin a vzhledem k tomu, že tu nebude spousta lidiček kvůli víkendovce vedoucích, prosím všechny, kdo můžete - přijďte!!! Těším se na každého. Marta